Přesvědčte se sami, že u Mothers® vědí nejlépe, jak učinit jízdu jedinečnou. Ať už po asfaltu, prašné cestě, sněhu, v terénu nebo na vodě. Řídíte sportovní kupé, rodinné kombi, všestranné SUV či jiné auto k dennímu užívání? Máte veterána, Hot Rod nebo jiný sběratelský kousek? Jezdíte na motorce, s tahačem, s offroadem, s karavanem nebo se plavíte s lodí? Právě na vás všechny i další v Mothers® myslí.

Mothers® má pro vás a vaše specifické požadavky vše, co byste mohli při péči o váš dopravní prostředek potřebovat. Všechny Mothers® výrobky pro kompletní péči o auta, motorky, trucky, lodě a karavany jsou vyráběny za použití těch nejkvalitnějších přísad v perfektní kombinaci s poznatky z přírody a vědy v automobilovém průmyslu. Patentované složení pochází z dlouholetých zkušeností a obsáhlého know-how značky Mothers®.

Široké portfolio přípravků Mothers® pro exteriér i interiér využijete při běžném mytí, pravidelné péči o lak, čalounění, kůži, pneumatiky, plasty, vinyl, disky, chrom, při leštění kovů, voskování, čištění oken a dalšímu detailování a ochraně. Určitě oceníte také velký výběr nezbytného příslušenství od mikrovláknových utěrek, ručníků, pěnových aplikátorů přes víceúčelové kartáče a mycí rukavice až po speciální patentované lešticí nástroje PowerBall®.
Ve vynikajících ucelených řádách produktů Mothers® najdete vše, na co si jen při péči o váš dopravní prostředek vzpomenete. Jednotlivé přípravky jsou vždy navrženy pro skutečnou péči a specializaci na řešení konkrétního problému, avšak s ohledem na snadné a bezproblémové používání pro dosažení dokonalých výsledků. Ať už jste začátečník, pokročilý nebo zkušený odborník, produkty Mothers® vždy překvapí.

Výrobky Mothers® jsou napříč celému spektru průmyslu péče o dopravní prostředky velmi respektované a obdivované po celém světě a v průběhu let byly několikrát oceněny. Velkou zásluhu na tom určitě má celosvětově uznávaný Craig Burnett, známý spíše jako „pan chemik“, který prezentuje výrobky Mothers® ve videích a televizních reklamách, ale především je to vedoucí chemik laboratoří značky Mothers®, kde uplatňuje své bohaté zkušenosti při vývoji nových přípravků a produktů. Tomu však porozumí pouze ten, kdo je též celý život obklopen chemickými látkami a nebo ten, kdo vyzkouší produkty Mothers®.
Pro všechny tyto aspekty je značka Mothers® ve světě tak známá a oblíbená a vy nyní máte možnost stát se součástí Mothers® komunity.
A až vyzkoušíte některé z produktů, pak teprve budete souhlasit s tím, že…

…Mothers® to umí nejlépe!